COBRA

Výrobci vysoce kvalitních českých klik Cobra se shodují v jednom – dveřní kování je originálním šperkem, který zvýrazní styl vaší designové domácnosti. Kliky Cobra nejsou jen funkčním prvkem sloužícím primárně k otevírání dveří, mohou plnit funkci vysoce estetického doplňku, jenž podtrhne osobitost každého interiéru.

Funkčnost a kvalita je u klik Cobra samozřejmostí. Cobra přichází stále s něčím novým, a tak přinesla na trh například i antibakteriální kliky Cobra Cu+, které se hodí zejména do veřejných prostor, jako jsou školy, školky nebo restaurace.

Cobra si ovšem potrpí i na top design! Seznamte se s jejich originálními klikami, které si zamilujete na první pohled. Mohou to být elegantní černé kliky řady Black Line nebo třeba ryté kliky zpracované tradičními klenotnickými technologiemi. O tom, že je Cobra v otázce designu velmi silným soupeřem na trhu, hovoří jasně i fakt, že v roce 2019 získala hned trojice modelů Cobra Q – Ultima, Spectra a Infinity – prestižní ocenění Red Dot Design Award.

Žádné produkty značky COBRA nebyly nalezeny...