FAB Přídavný zámek Y2T s vložkou

Kód: 629
Neohodnoceno
Značka: Assa Abloy
829 Kč –20 %
aaaaaaaaaaa
829 Kč –20 % 663 Kč 548 Kč bez DPH
4 - 7 (dnů)
Můžeme doručit do:
6.12.2022

FAB Přídavný zámek Y2T s vložkou - přídavný zámek pro zabezpečení pravých i levých dveří.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FAB Přídavný zámek Y2T s vložkou

SPECIFIKACE:

  • přídavný zámek vhodný pro zabezpečení dovnitř otevíraných pravých i levých vstupních dveří o tloušťce 35 mm až 55 mm
  • možnost sjednocení na společný uzávěr (SU)
  • vzdálenost osy cylindrické vložky od hrany dveří je volitelná při montáži a to 50 mm nebo 60 mm
  • dodáván v sadě s cylindrickou vložkou nebo samostatně

OBSAH BALENÍ:

  • 3x klíč

Doplňkové parametry

Kategorie: Přídavný zámek na dveře
Záruka: 2 roky

Assa Abloy se postará od A do Z o vaše uzamykací dveřní systémy. Důraz na zabezpečení, bezpečnost a snadné ovládání udělala ze značek skupiny Assa Abloy skutečnou špičku. Na českém a slovenském trhu najdete ze skupiny Assa Abloy mimo jiné značky FAB, Abloy nebo Yale, jejichž jména asi není třeba představovat. Díky širokému záběru nabízí komplexní sortiment uzamykacích systémů – mechanické vložky, systémy generálního klíče, dveřní kování, dveřní zavírače, protipožární bezpečnostní dveře i inteligentní přístupové systémy.

Kdo by neznal populární „fabku“! Pod značkou FAB se dnes vyrábí bezpečnostní uzamykací prvky od cylindrických vložek, visacích zámků až po dveřní kování či elektrické Smart Home zámky. Ať už hledáte cylindrickou vložku (až po 4. bezpečnostní třídu), visací zámek pro zabezpečení chaty, sklepu či garáže nebo designové interiérové kování, FAB je vám k dispozici.

Zabezpečení domácnosti ale není jen o nedobytném kování a cylindrické vložce. Pomoci Vám může i celá řada dveřních doplňků od kukátek až po domácí bezdrátové alarmy. Ty od značky Yale se už také v našich domácnostech zabydlely a nedáme na ně dopustit. Žhavým hitem jsou také systémy „chytrého“ zabezpečení. Třeba inteligentní motorický zámek FAB lze ovládat přímo se smartphonu, otiskem prstu nebo dálkovým ovladačem. Pokrok se v oblasti zabezpečení domácnosti rozhodně nezastavil.