ACT Zadlabací zámek pro rozety 777

Kód: 777
Neohodnoceno
Značka: ACT
659 Kč –20 %
7216 zadlabaci zamek pro pridavne rozety act 777
659 Kč –20 % 528 Kč 436 Kč bez DPH
3 - 5 (dnů)

ACT Zadlabací zámek pro rozety 777 - přídavný zámek pro vstupní dveře. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ACT Zadlabací zámek pro rozety 777

SPECIFIKACE:

  • použití: přídavný, k bezpečnostním, vchodovým a vstupním dveřím
  • provedení: s otvorem pro FAB
  • montáž: vruty   

OBSAH BALENÍ:  

  • 1 zámek
  • rámový protikus 
  • spojovací materiál
  • montážní návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Přídavný zámek na dveře
Záruka: 2 roky

AC-T servis obchoduje s dveřním kování již déle než 15 let. Jedná se o ryze českou firmu s českým kapitálem a stabilním zázemím. V širokém sortimentu AC-T servis najdete interiérové kliky, bezpečnostní kování, protipožární, panikové i objektové kování a celou řadu doplňků od větracích mřížek, přes zarážky, stavěče, až po dveřní kukátka a řetízky.

Pod značkou AC-T servis naleznete produkty z EU, které si firma vybírá sama na základě průzkumu trhu, informací z veletrhů a zejména na základě osobních návštěv v továrnách. Dlouhodobé spolehlivé partnerství s dodavateli, kterými jsou mnohdy rodinné firmy s tradicí, představuje základ kvalitního sortimentu.

Ve spolupráci s Cechem MZS-ČR rozjela společnost AC-T servis projekt „Bezpečná země“, v rámci kterého připravila pro zákazníky výběr doporučených certifikovaných výrobků dveřního kování a doplňků – kvalitních bezpečnostních prvků představujících řešení mechanického zabezpečení a přístupu do domácnosti, rodinných domů, firem, komerčních prostorů, skladů, provozů, obchodů aj. Produkty označené logem projektu „Bezpečná země“ jsou plně certifikované výrobky od tradičních tuzemských a evropských výrobců.